RT Ricochet - шаблон joomla Форекс

Žádost

Žádost o řidičký průkaz je možnost stáhnout v sekci Ke stažení a doručit osobně do provozovny či zaslat emailem.

Kontakt

Navštívit nás můžete osobně na adrese Zálesí 1122/96, Praha 4 nebo zavolat na 608 216 135 či poslat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka

Řidické oprávnění "B" od 7000,-. Kondiční jízda 350,-

Oblíbené

Už jste nějaký ten pátek neřídili a chcete si to připomenout?

Pro vlastníky řidičského oprávnění "B" nabízíme možnost se zdokonalit/připomenou si/získat důvěru na silnici s našimi kondičními jízdami za 400,- ha jendu vyučovací hodinu (45min).

Rozšiřujeme nabídku o B+E

Pokud chcete řídit s přípojným vozíkem, karavanem na 750kg, neváhejte nás kontaktovat ohledně rozšiřující řidické oprávnění na vozidla B+E.

Řidicské oprávnění "B" již od 20900,-

Nabízíme výhodnou cenu řidčského oprávnění "B" pro řízení motorových vozidel do 3,5t. Navštivte naši stránku s návodem jak žádat a získejte informace jak výcvik probíhá.

Minimální věk: 18 let

Požadavek: řidičské oprávnění sk. B

 • Vozidlo: automobil pro přepravu osob nebo nákladu s max. přípustnou hmotností 3500 kg a přívěs s vyšší hmotností než 750 kg
 • Výcvik a výuka je individuální a jeho délka trvání je především závislá na časových možnostech žáka.
 • Výcvik a výuka nesmí být delší než 18 měsíců a nesmí skončit dříve než po dosažení příslušné věkové hranice.
 • Pokud při odevzdání přihlášky žadatel nesplňuje věkovou hranici 18 let musí být přihláška podepsaná zákonným zástupcem.

Přihlašování do autoškoly je individuální. Při odevzdání příslušných dokumentů ( přihláška a lékařský posudek - potvrzené ošetřujícím (praktickým) lékařem,  bude žadatel zapsán do evidenční knihy, nahlášen na úřad, dostane plán přednášek, a může začít.

Platba se provede v hotovosti nebo převodem z účtu, kde evidenční číslo žáka slouží jako variabilní symbol.

BE

Podrobnosti výcviku:

Do sk.B+E jsou zařazeny jízdní soupravy složené z vozidla sk.B a přípojného vozidla o největší povolené hmotnosti vyšší než 750 kg.

Praktický výcvik v řízení vozidla se provádí ve třech po sobě jdoucích etapách. Mezi základní specifika u sk.B+E je možno zahrnout hlavně rozměry vozidla. U této skupiny je délka a hmotnost soupravy něčím novým.

Při výcviku je kladen důraz nejen na bezpečnou jízdu, ale také ekonomiku a ekologii provozu.

 1. první etapa (2 hodiny) - kontrola vozidla před jízdou a základní úkony řidiče před zahájením jízdy, nácvik a zvládnutí základních řidičských dovedností,
 2. druhá etapa (2 hodiny)- procvičování získaných základních řidičských dovedností v městském a mimoměstském provozu s nízkou hustotou provozu vozidel s důrazem na dodržování předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zásad bezpečné jízdy, jízdu vyšší rychlostí, nácvik a zvládnutí dalších řidičských dovedností v různých situacích v provozu, ovládání výstroje a výbavy vozidla, například stěrače a ostřikovače skel, odmlžování, klimatizace nebo osvětlení vozidla, pro jeho bezpečný provoz a na jízdu za snížené viditelnosti
 3. třetí etapa (4 hodiny) – žadatel je veden k plné samostatnosti při řízení vozidla v hustém městském a mimoměstském provozu, na různých kategoriích pozemních komunikací, řízení vozidla za ztížených podmínek, řešení složitých dopravních podmínek a dopravních situací a na jízdu za snížené viditelnosti. Aplikuje všechny nacvičené úkony bez nápovědy učitele a s využitím teoretických znalostí získaných při výuce teorie nebo samostudiem zadané látky, provádí samostatnou jízdu v hustém silničním provozu. Součástí výcviku v řízení je i jízda po rychlostní komunikaci a samostatná jízda k zadanému cíli.

ridicsky prukaz skupina b e

Je nutno zdůraznit, že zákonem stanovený rozsah hodin výcviku v řízení je stanoven jako minimální. Tak jako ne všichni se naučíme za pár hodin pracovat s počítačem nebo malovat, tak ne všichni se naučíme po pár hodinách samostatnému řízení. Každý máme vlohy na něco jiného. Potřeba zvýšeného počtu hodin v řízení narůstá i věkem.

Doporučujeme všem žadatelům zvážit reálně své schopnosti řízení a po konzultaci se svým učitelem se rozhodnout o ukončení výcviku nebo o dokoupení ještě dalších hodin výcviku v řízení. Přikoupením hodin výcviku v řízení je možno jen ušetřit! (Úspěšná prvá zkouška, žádné následné havárie a způsobení škody apod.).

Součástí naší výuky je i přezkoušení formou testu, které poskytne informaci vám i nám o vašich znalostech, ale také vám přiblíží prostředí opravdové zkoušky.

Zkoušky z odborné způsobilosti jsou složeny ze dvou dílčích zkoušek a to:

 • zkouška z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy, provádí se
  testem pomocí výpočetní techniky
 • zkouška z praktické jízdy

Tyto zkoušky z odborné způsobilosti provádí obecní úřad obce s rozšířenou působností, resp. jeho zkušební komisař.

 • Počet hodin - individuální výcvik (možnost domácí výuky s povinností navštívit příslušný počet konzultací)
 • Praktická jízda 8 hodin
 • Teorie 12 hodin
 • Praktická údržba 2 hodiny
 • Zásady první pomoci 2 hodiny

Počet hodin je zakotven v zákoně č. 247/ 2000 sb. Vyučovací hodina má 45 minut